Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 683812
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Frużelina® PROSPONA – to produkt otrzymany ze świeżych, starannie
wyselekcjonowanych owoców zanurzonych w klarownym, lśniącym żelu. Dzięki
ładnie zachowanym owocom i delikatnej konsystencji ma szerokie zastosowanie,
jako dodatek do deserów, gofrów, bitej śmietany oraz mas cukierniczych. Produkt
ten jest termostabilny – nie zmienia swoich właściwości podczas zamrażania i
zapiekania. Produkt gotowy do bezpośredniego użycia. Zastosowanie: - do ciast
francuskich, półfrancuskich i , wypiekanych bezpośrednio lub
zamrożonych, - dodatek do deserów, gofrów, lodów, bitej śmietany i mas
cukierniczych, - dodatek do dań gastronomicznych: makaronu, pierogów, ryżu,
naleśników.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Maliny |
|---|---|
| Zawartość netto | 3,2 kg |
| Składniki | Maliny (60%), woda, cukier, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca -sorbinian potasu, aromat, koncentrat soku z czarnej marchwi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 3,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prospona sp. z o.o. ulica i numer: węgierska 11 kod pocztowy i miasto: 33-300 nowy sącz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych do 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 401 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: