Produkt Seropodobny Typu Gouda LUMIKO ok. 3kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 844214
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Analog sera podpuszczkowego.
Zawiera nie mniej niż 45% tłuszczu mlecznego w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Nie dotyczy |
|---|---|
| Forma | Blok |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | Mleko odtłuszczone pasteryzowane, olej roślinny (palmowy i frakcje oleju palmowego, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), sól, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii mlekowych, barwnik: karoteny. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 3 - 3,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lumiko trade sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: orląt lwowskich 57 kod pocztowy i miasto: 41-208 sosnowiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 40 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 328 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1364 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: