Polmlek Perła Warmii Produkt seropodobny ok. 3 kg
Wystaw opinię o produkcie
Perła Warmii to produkt seropodobny. Posiada konsystencję podobną do serów dojrzewających , miękką,elastyczną. Oczka zróżnicowane nieliczne, okrągłe i owalne wielkości ryżu.
Dzięki zastosowaniu dodatku wysokiej jakości tłuszczów roślinnych Perła Warmii posiada wyjątkowe walory smakowe a także zmniejszoną zawartość cholesterolu w stosunku do serów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 61393
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Forma | Na wagę, Blok |
| Składniki | mleko odtłuszczone pasteryzowane, nieutwardzony tłuszcz roślinny palmowy, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii kwasu mlekowego, barwnik: beta karoten |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,8 - 3,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmlek raciąż sp. z o.o. ulica i numer: zawoda 48 kod pocztowy i miasto: 09-140 raciąż pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: