Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 340324
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kakaowy wafel przekładany mlecznym kremem 76,6%
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | kakaowy, mleczny |
|---|---|
| Dodatki | Z kremem |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Olej palmowy, mąka pszenna, cukier, odtłuszczone mleko w proszku (8,8 %), preparat serwatkowy w proszku (z mleka), pełne mleko w proszku (4,3 %), maltodekstryna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5 %), substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), emulgator (lecytyny), sól. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy i soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 557 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 167 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 697 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,43 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,3 g |
| Cukry | 33,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 54,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: