Dr Gerard Pryncytorcik classic 28,5g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 307469
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Okrągły potrójny wafel z kremem kakaowym w kakaowej skorupce.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | kakaowy |
| Dodatki | Z kremem |
| Zawartość netto | 28,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,9 %, emulgatory: e322; mleko pełne w proszku 1,1 %, substancja spulchniająca: e500, e504; sól, aromaty. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, jaja, soję i nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Krótki opis marketingowy | Kremówka morelowa dekorowana |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 290 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 539 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2251 kJ |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: