Prazynki krewetkowe Wasabi 100G VIFON
Wystaw opinię o produkcie
Prażynki krewetkowe o smaku wasabi to nowość na rynku od Vifon. Chrupiące, lekkie i pikantne prażynki o intensywnym smaku wasabi zaskoczy każdego, kto lubi niebanalny smak. Prażynki od Vifon idealnie wpasowują się w imprezowe klimaty oraz jako przekąska gdzie tylko chcesz. Spróbuj z Sosem Chili Słodko-Pikantnym TaoTao.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 943023
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | Pikantne |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pellet (76,5%) (skrobia z tapioki (zawiera dwutlenek siarki), krewetki (10%) (skorupiaki), cukier, sól, czosnek, wzmacniacz smaku: e 621; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja spulchniająca: e 500ii) olej rzepakowy rafinowany, posypka o smaku wasabi (6,5%): cukier, sól, wzmacniacze smaku: e621, e635; suszone warzywa w zmiennych proporcjach: czosnek, nać pietruszki; przyprawy w zmiennych proporcjach: kozieradka, papryka ostra, imbir, trawa cytrynowa; aromaty (w tym aromat wasabi 0,078%), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, octany sodu; syrop glukozowy. może zawierać: gluten, mleko (laktoza), białka mleka, gorczycę, soje, seler |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Chrupiące, lekkie i pikantne prażynki o intensywnym smaku wasabi |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: