Prazynki krewetkowe Curry 100G VIFON
Wystaw opinię o produkcie
Prażynki krewetkowe o smaku curry to nowość na rynku od Vifon. Chrupiące, lekkie i zarazem łagodne prażynki o orientalnym smaku curry zaskoczy każdego, kto lubi niebanalny smak. Prażynki od Vifon idealnie wpasowują się w imprezowe klimaty oraz jako przekąska gdzie tylko chcesz. Spróbuj z Sosem Chili Słodko-Pikantnym TaoTao.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 870663
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | Pikantne |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pellet (76,5%) (skrobia z tapioki (zawiera dwutlenek siarki), krewetki (10%) (skorupiaki), cukier, sól, czosnek, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja spulchniająca: e 500ii), olej rzepakowy rafinowany, posypka o smaku curry (6,5 %): przyprawy: cebula, kolendra, kurkuma, oregano; mąka ryżowa, sól, mieszanka curry (0,975%), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; cukier, hydrolizat białka roślinnego, glukoza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, ekstrakt papryki ostrej. może zawierać: gluten, soję, seler, gorczycę, sezam, jaja, mleko |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Chrupiące, lekkie i zarazem łagodne prażynki o orientalnym smaku curry |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: