'Ponte Portugal BiB Wino Białe Półwytrawne 3 litry
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 388819
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Region Tejo! To właśnie w tym obszarze panują idealne warunki do wzrostu i uprawy winogron. Połączenie portugalskich szczepów Fernão Pires i Arinto daje wyjątkowe wino o jasnej, słomkowej barwie, kwiatowo-tropikalnym aromacie i przyjemnym finiszu.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Inferno |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Drób, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 3 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 3,11 kg |
| Region pochodzenia | Tejo |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Tejo |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: