'Barkan Premieur Emerald Riesling/Colombard białe wino półwytrawne 10,5% 0,75 l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 112709
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wino to jest mieszanką dwóch szczepów - Emerald Reisling, delikatnych gron o kwiatowym bukiecie oraz Colombard - o aromacie świeżej trawy.
Winnice, w których powstaje Premieur położone są w centrum Izraela, w pobliżu winiarni w regionie Samson. Podłoże w regionie Samson jest w większości ciemne, o dużej zawartości gliny i kredy, z typową kwasowością dla klimatu Śródziemnomorskiego.
Wiek winorośli waha się pomiędzy 5 a 20 lat. Emerald Reisling jest w przeważającej części ręcznie zbierany, Colombard bardziej odporny na utlenianie, zbierany jest mechanicznie nocą.
Wino powinno być podawane w temperaturze 8 -10 stopni Celsjusza. Doskonale smakuje z owocami, lekkimi daniami oraz samodzielnie w letnie popołudnie.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Colombard, Emerald Riesling |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Sałatki, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Izrael |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Niekoszerne |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oktan energy - wina sp. z o.o. ulica i numer: hryniewieckiego 1 kod pocztowy i miasto: 70-606 szczecin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: