Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8012462988903
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne pomidory w kawałkach. Oryginalny włoski produkt prosto z okolic Neapolu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przełożyć do innego pojemnika i trzymać w lodó
Składniki
Pomidory BIO, sok pomidorowy BIO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 99.5/23.6 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Węglowodany | 3.9 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Błonnik | 1.1 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0.06 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: