Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5902596076320
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Odkryj nowy wymiar smaku z bezjajeczną pastą kanapkową! To idealny wybór dla osób poszukujących roślinnych alternatyw. Pasta, wykonana z najwyższej jakości składników, łączy kremową konsystencję z wyrazistym, harmonijnym smakiem. Świetnie sprawdzi się na świeżym pieczywie, krakersach czy jako dodatek do warzyw. Idealna zarówno na śniadanie, jak i na lekką przekąskę w ciągu dnia. Bez jajek, bez kompromisów – tylko pyszność w każdym kęsie!
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 72 godzin.
Składniki
Gotowana ciecierzyca (68%) (ciecierzyca,woda), woda,olej rzepakowy, cebula, sok z cytryny, sól Kala Namak, szczypiorek suszony (0,8%), kurkuma
Możliwe alergeny
GORCZYCA,ORZESZKI ZIEMNE,SELER,SEZAM,SOJA
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1059 / 256 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.1 g |
| Węglowodany | 9.5 g |
| Cukry | 0.3 g |
| Błonnik | 3.9 g |
| Białko | 5.7 g |
| Sól | 1.8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: