Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249971356
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Wyjątkowe włoskie pomidory suszone wyłącznie na słońcu w zalewie z oleju słonecznikowego, z dodatkiem kaparów i oregano.
Warunki przechowywania
Przechowywac w temperaturze do 25st. C w nienasłonecznionym. chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowy
Składniki
pomidory suszone na słońcu*57%, olej słonecznikowy*39%, sól, kapary*, oregano*, ocet z białego wina*. *składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 971/233 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.62 g |
| Węglowodany | 20.3 g |
| Cukry | 20.3 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: