Kimchi classic JONGGA 300g ( DOYPACK)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5905563491003
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Kimchi to kultowe, danie kuchni koreańskiej na bazie fermentowanych warzyw i przypraw. Jego zastosowanie jest bardzo wsechstronne, może być spożywane samodzielnie lub jako dodatek do większości dań j=kuchni koreańskiej.W tardycji koreańskiej przepisy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Ta tradycja nazywa się JONGGA. JONGGA jest marką No 1 Kimchi w Korei od 1987 roku, jako pierwsza wprowadziła na rynki światowe pakowane kimchi
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 2-8C. Po otwarciu opróżnić woreczek z powietrza. dokładnie zamknąć strunę i przechowywać w lodówce.
Składniki
kapusta pekińska 67%, sos 23%( woda, syrop ryżowy, czosnek, czerwona papryka w proszku Gochugaru,sos rybny ( anchovis, sól, cukier) sól marka, cebula, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, ejstrakt drożdżowy, imbir, bakterie kwasu mlekowego), rzodkiew biała 8%, zielona cebula dymka 2%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 173/41 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 7.8 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Błonnik | 1 g |
| Białko | 1.9 g |
| Sól | 1.3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: