Poduszka pierze gęsie 70x80 cm Comfort różowa
Wystaw opinię o produkcie
Poduszka 70x80 cm 1,30 kg polskie pierze gęsie różowa
Poduszka jednokomorowa zachowująca oryginalny kształt i formę.
Poduszka naturalna.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 619804
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poduszka 70x80 cm 1,30 kg polskie pierze gęsie różowa
Poduszka jednokomorowa zachowująca oryginalny kształt i formę.
Poduszka .
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna |
| Kolor | Różowy |
| Waga wypełnienia | 1,3 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Produkt polski |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: