Poduszka Gotland 70x80 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 39422
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Skandynawowie od pokoleń wierzą, że spanie w niskiej temperaturze oznacza dłuższy
i głębszy sen, a także sprzyja budowaniu odporności. Warto wypróbować ten skandynawski
sposób w naszej sypialni. Przekonamy się, że w niższej temperaturze łatwiej zasypiamy
i osiągamy głęboki, relaksujący sen. Żeby jednak nie zmarznąć, warto zaopatrzyć się
w nową, ciepłą kołdrę i miękką poduszkę Gotland marki Wendre, która powstała z myślą o wszystkich, którzy potrzebują ciepłego otulenia w chłodne noce.
Wygodna i sprężysta, dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i szyi.
Gęste wypełnienie i pikowanie zapewnią komfort i trwałość poduszki.
Czerwona lamówka doskonale komponuje się z kołdrą i przyciąga wzrok na półce.
To jest produkt medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | 100% poliester (mikrofibra) z czerwonym pipingiem |
| Kolor | Biały |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Rodzaj wypełnienia | 100% kulki z recyklowanego włókno hcs |
| Waga wypełnienia | 1000 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wendre poland sp. z o. o. ulica i numer: al. milenijna 2 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyn nad odrą pl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/17/8/1317840.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2025-12-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: