Poduszka SIMPLY 45x45 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 30876
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
SIMPLY to poduszki, gdzie zastosowano tkaninę charakteryzującą się nowoczesnym wzornictwem druku. Poduszka może być stosowana jako element dekoracyjny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | 100% microfibra |
| Kolor | Biały, Niebieski, Błękitny, Czerwony, Beżowy, Ecru, Kremowy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga wypełnienia | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: amw nawrot sp. j. ulica i numer: ułanów 1 kod pocztowy i miasto: 42-645 pyrzowice pl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 45 - 45 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: