Poszewka jersey na jaśki 40x40 cm
Wystaw opinię o produkcie
Poszewki na poduszki z delikatnej i miękkiej tkaniny w dotyku, bardzo bogate wzornictwo i kolorystyka. Poszewki zapinane na zamek kryty.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 307689
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poszewki na poduszki z delikatnej i miękkiej tkaniny w dotyku, bardzo bogate wzornictwo i kolorystyka. Poszewki zapinane na zamek kryty.
Parametry produktu
| Kolor | Niebieski, Ecru, Miodowy, Beżowy, Bordowy, Błękitny, Biały, Brązowy, Chabrowy, Czarny, Czerwony, Fioletowy, Fuksja, Grafitowy, Granatowy, Koralowy, Kość słoniowa, Limonkowy, Miętowy, Morski, Oliwkowy, Perłowy, Pomarańczowy, Popielaty, Różowy, Srebrny, Szary, Turkusowy, Wiśniowy, Wrzosowy, Zielony, Złoty, Żółty |
|---|---|
| Materiał | 100 % bawełny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: alicante ulica i numer: ostroszowicka 10/1 kod pocztowy i miasto: 58-260 bielawa pl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 40 - 40 cm |
| Wymiary kołdry (SxD) | 0 - 0 cm |
| Wzór/dekoracja | Tak |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces łagodny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: