Poduszka Cotton Classic 70x80 cm
Wystaw opinię o produkcie
Poduszka syntetyczna, antyalergiczna, wykonana jest z tkaniny wzbogaconej w 50% bawełną. Przeszyta jest w wzór przypominający plaster miodu. Wypełniona silikonowanym włóknem kulkowym poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie.
Pikowana z dodatkową wewnętrzną warstwą włókniny.
Dzięki takiej konstrukcji nie powstają puste miejsca.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 168777
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poduszka syntetyczna, antyalergiczna, wykonana jest z tkaniny wzbogaconej w 50% bawełną. Przeszyta jest w wzór przypominający plaster miodu. Wypełniona silikonowanym włóknem kulkowym poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie.
Pikowana z dodatkową wewnętrzną warstwą włókniny.
Dzięki takiej konstrukcji nie powstają puste miejsca.
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | Policotton bci |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | Włókno kulkowe sylikonowane |
| Waga wypełnienia | 1000 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Ekskluzywna poduszka syntetyczna |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: