Płatki kukurydziane bez dodatku cukru BEZGL. BIO 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979499
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne, bezglutenowe płatki kukurydziane z mąką pełnoziarnistą z wykiełkowanych ziaren kukurydzy. Bez dodatku cukru, zawierają tylko występujące cukry.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
kaszka kukurydziana* 82,6%, mąka pełnoziarnista z wykiełkowanych ziaren kukurydzy* 16,5%, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Możliwe alergeny
ORZECHY,ORZESZKI ZIEMNE
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1642/388 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 74 g |
| Cukry | 0.6 g |
| Błonnik | 7.2 g |
| Białko | 9.3 g |
| Sól | 0.8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: