Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249971097
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne musli tropikalne to doskonała propozycja na pełnowartościowe śniadanie. Idealnie kompouje się z mlekiem lub jogurtem. Wkład owocowy wzbogaca posiłek w cenne witaminy i egzotyczny smak.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Płatki żytnie*, płatki pszenne*, wkład owocowy 20% ( rodzynki sułtanki* , banany suszone* , płatki kokosa* , mango suszone* , ananas suszony*, jabłko suszone*), płatki owsiane* , prażony orkisz z miodem* ( orkisz ( 55,6%), cukier, syrop glukozowy, miód (2,4%), olej roślinny rzepakowy), ziarno słonecznika* , pestki dyni*. * Składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1434/343 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.89 g |
| Węglowodany | 82.6 g |
| Cukry | 9.5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 6.4 g |
| Sól | 1.66 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: