Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249972179
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Płatki kukurydziane są pożywne i lekkostrawne. Polecamy jako dodatek do MLEKA, napoju zbożowego lub jogurtu.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Kasza kukurydziana 98,9 %*, sól 1 %. ekstrakt słodowy z JĘCZMIENIA 0,1%* * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1627/384 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 75 g |
| Cukry | 0.6 g |
| Błonnik | 3.5 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: