Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903453004005
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Firma Ania specjalizuje się w produkcji ciasteczek oraz różnego rodzaju wypieku. Wypiekane z najlepszych składników , bez polepszaczy, spulchniaczy i środków konserwujących. Utrwalane przez wypiek w wysokiej temperaturze i niskiej zawartości wody, są pożywne i bogate w pełnowartościowe składniki odżywcze.
Warunki przechowywania
Przechpwywac w suchym i chłodnym miejscu. z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.
Składniki
łam waflowy 25% (bio mąka orkiszowa), bio płatki orkiszowe 18%, bio syrop ryżowy, bio płatki pszenne, bio płatki jęczmienne, bio płatki żytnie, bio tłuszcz kokosowy, bio MLEKO w proszku
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1683/400 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.1 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry | 28.5 g |
| Białko | 7.8 g |
| Sól | 0.43 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: