Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903548001759
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
gotowa do spożycia, nie wymaga gotowania, wystarczy zalać gorącą wodą, mlekiem lub napojem roslinnym, zamieszać, po dwóch minutach jest gotowa.
Warunki przechowywania
suche. przewiewne miejsce. w szczelnie zamkniętytm opakowaniu
Składniki
płatki owsiane (74%), ekspandowane nasiona amarantusa, jabłko suszone (9%), bez dodatku cukru, zawiera występujace cukry
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1534.(364) kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 59 g |
| Cukry | 5.8 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 12 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: