Opis szczegółowy
Odkryj pyszny smak płatków Nestlé Fitness. Nestlé Fitness to płatki o niskiej zawartości tłuszczu, które zawierają 58% pełnego ziarna, są źródłem 5 ważnych witamin i wapnia. Są tak chrupiące i delikatne, że nie sposób im się oprzeć. Smacznego!
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Pszenne |
| Smak | , Wielozbożowy |
| Zawartość netto | 425 g |
| Składniki | Składniki: pszenica pełnoziarnista (50,9%), ryż (37,3%), cukier, płatki owsiane pełnoziarniste (7,1%), syrop cukru inwertowanego, ekstrakt słodowy jęczmienny (jęczmień, jęczmień słodowany), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), sól, syrop glukozowy, melasa, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: b3, b5, b2, b6, b9). może zawierać mleko, orzeszki ziemne i orzechy. % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CPP Torun Pacific Ulica i numer: Szosa Lubicka 38/58 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,27 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 368 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1557 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 467 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 10,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 74,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5,18 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 12,8 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 80 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,25 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 89 %RWS |
| Wapń | 637 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 80 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 153 ?g/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 77 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,14 mg/100g |
| Żelazo | 12,8 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 91 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |