HiPP Kaszka 5 zbóż BIO bez dodatku cukru, bezmleczna 200g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET913915_22-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Najwyższa jakość HiPP
? Ponad 60 lat doświadczenia w rolnictwie ekologicznym
? Szczegółowe kontrole w naszym laboratorium, należącym do wiodących w Europie
? Bardziej surowe normy jakościowe niż wymagane prawem
? Ekologiczne ziarna zbóż
? metody uprawy – bez użycia nawozów sztucznych i innych środków chemicznych*
*zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym produkcji ekologicznej
Znak HiPP BIO to gwarancja ponad 260 kontroli każdego produktu oraz 60 lat
doświadczenia w rolnictwie ekologicznym.
Z zakładu produkcyjnego o neutralnym bilansie emisji CO2 – dzięki użyciu energii ze źródeł odnawialnych i wspieraniu globalnych projektów ochrony klimatu.
Pudełko wykonane z surowca wtórnego
Poszczególne elementy opakowania nadają się oddzielnie do recyklingu
Farby drukarskie na bazie olejów roślinnych – bez olejów mineralnych
Dla bezpiecznego i zdrowego żywienia Twojego dziecka
- bez dodatku cukru*
- wyselekcjonowane składniki –wartościowe, pełnoziarniste zboża
- zgodnie z przepisami prawa zawiera witaminę B1 – ważną dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
Bez zbędnych dodatków
• cukru*
• aromatów
*zawiera występujące cukry
Pomysł staje się ideą
„Harmonia z naturą” to zasada, którą od lat kieruje się rodzinna firma HiPP. Już w latach 50-tych XX wieku rozpoczęliśmy uprawy zbóż i owoców na glebie, tak aby z pozyskanych w ten sposób surowców po raz pierwszy wytworzyć
ekologiczną kaszkę. Rodzinne gospodarstwo HiPP zostało przestawione na produkcję BIO – z pełnym przekonaniem stopniowo, krok po kroku, rozwijaliśmy ideę rolnictwa ekologicznego. Swój szczególny udział miał w tym Claus Hipp, który – jako pionier rolnictwa ekologicznego – osobiście przekonał i pozyskał do współpracy kolejnych rolników.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 5 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Zbożowy |
| Smak | |
| Składniki | Pełnoziarniste mąki zbożowe* 80% (owies*, pszenica*, jęczmień*, pszenica orkisz*, żyto*), grysik pszenny*, witamina b1. * z rolnictwa ekologicznego zawiera gluten |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt wegański | 1 |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 480 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zawartość opakowania zużyj w ciągu 3-4 tygodni po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Z mlekiem modyfikowanym: zagotuj 200 ml wody i ostudź do temperatury ok. 50°c*. do miseczki wsyp 18,8 g mleka modyfikowanego oraz 22 g (3-4 łyżki stołowe) kaszki. dodaj przestudzoną wodę i zamieszaj. pozostaw na ok. 1 min. do momentu uzyskania odpowiedniej konsystencji. przed podaniem sprawdź temperaturę. z mlekiem ha: kaszkę 5 zbóż bio możesz przygotować także z mlekiem ha. postępuj analogicznie do sposobu przygotowania z mlekiem modyfikowanym (patrz powyżej). jako bezmleczna kaszka zbożowa z owocami: zagotuj 100 ml wody i ostudź do temperatury ok. 50 °c*. wsyp do miseczki 2 łyżki stołowe (11 g) kaszki. dodaj ostudzoną wodę i zamieszaj. dodaj owoce hipp bio (np. pierwsze jabłko bio, 80 g) oraz łyżeczkę oleju rzepakowego bio i pozostaw do uzyskania odpowiedniej konsystencji. przed podaniem sprawdź temperaturę. *aby uzyskać odpowiednią konsystencję, nie używaj do przygotowania kaszki zbyt gorącej wody. jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu – przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. foliowe opakowanie gwarantuje optymalną świeżość i zachowanie aromatu produktu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 25,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 177 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1609 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 743 kJ |
| Wielkość porcji | 22 g |
| Zawartość białek | 12,1 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 69,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 9 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 1,5 mg/100g |
|---|---|
| Sód | <0,02 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: