'Piwo Old Prague Premium Lager 4x0,5 L CAN X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 350177_wielopak_6
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo jasne filtrowane pasteryzowane.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Słodowy |
| Zawartość alkoholu | 4,8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 2,12 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, chmiel, ekstrakt z chmielu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: udh - united distribution holding sp. z o.o. ska ulica i numer: górecka 1 kod pocztowy i miasto: 60-267 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Taca |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: