'Piwo Berliner Kindl Jubiläums Pilsener 500 ml, butelka X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 404398_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Berliner Kindl Jubiläums Pilsener Premium zostało pierwszy raz uwarzone w roku 1987, na obchody 750-lecia miasta Berlin, w którym znajduje się browar Berliner Kindl. Piwo cieszyło się takim powodzeniem, że weszło na stałe do oferty browaru. Uosabia niepowtarzalny berliński styl - elegancki, żywy i kosmopolityczny. Jego doskonała dojrzałość i wyjątkowo delikatny chmielowy aromat zapewniają pełny smak. Chwila przyjemności staje się więc małą przerwą od codziennego pośpiechu w wielkiej metropolii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pilzner (Pils) |
|---|---|
| Smak podstawowy | Słodowy |
| Zawartość alkoholu | 5,1 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: UDH - United Distribution Holding sp. z o.o. SKA Ulica i numer: Rogalińskiego 13 Kod pocztowy i miasto: 60-267 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: