Pitta kieszonki chlebowe 350g
Wystaw opinię o produkcie
Chlebek Pitta, to pszenny placek z ciasta drożdżowego, który po nacięciu odkrywa unikalną„kieszonkę” na farsz. Jest doskonałym dodatkiem do różnego rodzaju mięs,warzyw czy serów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 23372
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Chlebek Pitta, to pszenny placek z ciasta drożdżowego, który po nacięciu odkrywa unikalną„kieszonkę” na farsz. Jest doskonałym dodatkiem do różnego rodzaju mięs,warzyw czy serów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | mąka pszenna 66%, woda, częściowo fermentowana mąka pszenna, sól, środek do przetwarzania mąki; kwas askorbinowy, drożdże, cukier. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Quality Goods Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Lubelska 54 Kod pocztowy i miasto: 21-532 Łomazy PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Pokropić pittę wodą. Podgrzać w tosterze lub kuchence mikrofalowej. Najlepsza do spożycia kiedy napuchnie i jest elastyczna. odciąć górną część pitty po linii prostej. wypełnij ulubionym nadzieniem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,56 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 36 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 176 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 746 kJ |
| Wielkość porcji | 70 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: