Roberto Pieczywo Tramezzino 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 405944
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tramezzino - to rodzaj włoskiego pieczywa z najczystszej mąki pszennej typu 00 z dodatkiem oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. To rodzaj chleba bez skórki, można z niego zrobić kanapki dla dzieci. Najczęściej jednak takie pieczywo używa się do rolowanych przekąsek. Pieczywo jest miękkie, więc bardzo łatwo go zwinąć po wcześniejszym nadzianiu. Produkt idealny dla wegan, bez mleka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Mąka pszenna luksusowa typ 550, woda, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (2,7%), glukoza, sól jodowana (sól, jodan potasu), drożdże, mąka sojowa, suszone drożdże (mąka pszenna). traktowany alkoholem etylowym. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 256 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1083 kJ |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: