Pistolet do masażu wibracyjny Platinet PMAS1
Wystaw opinię o produkcie
Bezprzewodowy pistolet wibracyjny do masażu pomaga złagodzić bolesność i sztywność mięśni. Poprawia zakres ruchu, wspomaga krążenie krwi. Posiada 6 poziomów mocy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 953530
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bezprzewodowy pistolet wibracyjny do masażu pomaga złagodzić bolesność i sztywność mięśni. Poprawia zakres ruchu, wspomaga krążenie krwi. Posiada 6 poziomów mocy.
Parametry produktu
| Moc | 20 W |
|---|---|
| Długość przewodu | 75 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,07 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PLATINET S.A. Ulica i numer: TADEUSZA ŚLIWIAKA 48 Kod pocztowy i miasto: 30-798 KRAKÓW PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: