Ocieplacz do stóp Profi Care PC-FW 3058
Wystaw opinię o produkcie
Ogrzewacz stóp Profi Care PC- FW 3058 to idealne rozwiązanie dla osób mających problem z krążeniem w każdym wieku. Usiądź wygodnie na kanapie i pozwól rozgrzać się stopom . Ogrzewacz na stopy ma trzy różne ustawienia mocy/temperatury oraz ciepłą i miękką wkładkę, którą łatwo i szybko wypierzesz. Urządzenie to posiada 90minutowy timer który automatycznie wyłączy po tym czasie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 776979
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Moc | 100 W |
| Długość przewodu | 2,6 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,4 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Rodzaj produktu | Elektryczny ocieplacz do stóp |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 90 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: