Inhalator kompresorowy KARDIO-TEST MEDICAL KT-NEB FAMILY
Wystaw opinię o produkcie
Inhalator kompresorowy KARDIO-TEST MEDICAL KT-NEB FAMILY jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do terapii inhalacyjnej dróg oddechowych polegającej na aplikacji leków wziewnych przepisanych przez lekarza. Zestaw nebulizacyjny i kompresor powietrza pracujące razem wytwarzają mgiełkę aerozolu przeznaczoną do inhalacji dróg oddechowych pacjenta i w rezultacie leczenia schorzeń dróg oddechowych. Urządzenie wyposażone jest w dwie maseczki różnej wielkości, które pozwalają efektywnie korzystać ze sprzętu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Inhalator jest lekki i prosty w obsłudze, a wszystkie jego elementy można wygodnie przechowywać w dołączonym etui.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 391123
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Pneumatyczne (tłokowe) |
|---|---|
| Tryb pracy | Okresowy |
| Sposób użycia | ręczny |
| Zasilanie | 230 V |
| Wyposażenie | Instrukcja obsługi, Kabel zasilający, Karta gwarancyjna, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Nebulizator, Torba, Przewód powietrza, Ustnik, Końcówka do nosa |
| Wydajność nebulizatora | 0,2 ml/min |
| Średnica cząsteczek MMAD | 2,44 ?m |
| Ciśnienie | 1,5 bar |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 7 x 14 cm |
| Moc pobierana | 50 W |
| Okres gwarancji | 36 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TECH-MEDUlica i numer: Chmielna 98Kod pocztowy i miasto: 00-801 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Inhalator pneumatyczny tłokowy KARDIO-TEST MEDICAL KT-NEB FAMILY |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/79/35/793551.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2024-05-26 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: