Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 872654
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Włoski krem pistacjowy Pisti to rozkosz dla wszystkich miłośników pistacji. Intensywny smak i miękka konsystencja sprawiają, że jest to wyjątkowe przeżycie smakowe. Pistacje użyte do produkcji tego kremu są najwyższej jakości, uprawiane na żyznej i zdrowej glebie, co nadaje produktowi niepowtarzalny smak i aromat. Jego miękka i aksamitna konsystencja ułatwia rozprowadzanie i stosowanie w kuchni.
Idealny do ciast, ciasteczek, naleśników, deserów, na kanapkę, a także do rozkoszowania się prosto ze słoiczka.
Parametry produktu
| Składniki | Pistacje 45 %, cukier, mleko w proszku, serwatka z mleka w proszku, nieuwodornione tłuszcze roślinne (olej słonecznikowy, tłuszcz kakaowy), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, emulgator: lecytyna sojowa, aromaty. może zawierać inne orzechy: migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca. bez glutenu i oleju palmowego. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska, Spoza Unii Europejskiej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 356 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 573 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2387 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Cukry | 44,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 46,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: