Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 29528
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krem do smarowania Mars 350 g
Parametry produktu
| Składniki | Cukier, oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), pełne mleko w proszku, mleczna czekolada (5 %) (cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, laktoza i białko serwatkowe (mleko),tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (mleko), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (soja)), ekstrakt z wanilii), maltodekstryna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny), sól, aromaty, ekstrakt z papryki, orzechy laskowe. |
|---|---|
| Dodatki | Z karmelem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 184 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie przechowywać w lodówce i nie zamrażać. zużyć w ciągu 8 tygodni od otwarcia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 572 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2387 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 53 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: