Pieprz czarny ziarnisty 900g Prymat Gastroline
Wystaw opinię o produkcie
Pieprz czarny ziarnisty Prymat jest przyprawą wszechstronnie stosowaną do mięs, zup, sosów, bulionów i marynat. Dzięki niemu codziennie przygotowywane posiłki nabierają pożądanego, lekko ostrego posmaku i aromatu. Pieprz w formie ziarnistej stopniowo uwalnia swoje właściwości podczas gotowania, dzięki czemu finalny smak potrawy jest naprawdę wyrazisty.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 55677
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pieprz czarny ziarnisty Prymat jest przyprawą wszechstronnie stosowaną do mięs, zup, sosów, bulionów i marynat. Dzięki niemu codziennie przygotowywane posiłki nabierają pożądanego, lekko ostrego posmaku i aromatu. Pieprz w formie ziarnistej stopniowo uwalnia swoje właściwości podczas gotowania, dzięki czemu finalny smak potrawy jest naprawdę wyrazisty.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Pieprz czarny |
| Przeznaczenie | Pieprz jako przyprawa ostra ma charakter uniwersalny i może być stosowany do bardzo wielu rodzajów potraw. Ziaren pieprzu w całości używa się do mięs, ryb, zup, sosów, bulionów oraz marynat. Ważne, aby dodać go na początku przyrządzania potrawy, dzięki czemu zdąży się wydobyć jego charakterystyczny, lekko palący smak. Ziarnistego pieprzu możemy użyć także do przygotowania wybornej nalewki - pieprzówki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
| Zawartość netto | 900 g |
| Składniki | Pieprz czarny ziarnisty. Produkt może zawierać: gluten, jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę i sezam, które są używane w zakładzie. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,97 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: