Kotanyi Pieprz czarny cały 1000g
Wystaw opinię o produkcie
Dawniej pieprz był niezwykle cenny i uważany za "króla" pośród przypraw. Jest bardzo aromatyczną przyprawą i dodany w trakcie przyrządzania potrawy nadaje jej wyjątkowo pikantny smak. Aromat pieprzu czarnego Kotányi uwalnia się w pełni, jeśli jest świeżo mielony lub kruszony.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 651732
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dawniej pieprz był niezwykle cenny i uważany za "króla" pośród przypraw. Jest bardzo aromatyczną przyprawą i dodany w trakcie przyrządzania potrawy nadaje jej wyjątkowo pikantny smak. Aromat pieprzu czarnego Kotányi uwalnia się w pełni, jeśli jest świeżo mielony lub kruszony.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Pieprz |
| Przeznaczenie | Zastosowanie: Pieprz czarny jest idealny do wołowiny, a w szczególności do steków. Z reguły dodajemy go do dań mięsnych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Pieprz czarny ziarnisty |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kotányi polonia sp. z o.o. ulica i numer: ul. bitwy warszawskiej 1920 r. 7 kod pocztowy i miasto: 02-366 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: