Patelnia grill 28cm Obsidian Zwieger
Wystaw opinię o produkcie
OBSIDIAN – patelnia grillowa 28 cm.
Solidna patelnia grillowa Zwieger z odlewanego aluminium. Wewnętrzną część naczynia pokrywa innowacyjna, trzywarstwowa, nieprzywierająca powłoka Greblon C3+ non-stick firmy WEILBURGER. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, zwiększające odporność na zarysowania, powłoka ta stosowana jest w naczyniach najwyższej klasy. Dodatkowo, żaroodporny lakier silikonowy, który pokrywa patelnię na zewnątrz, sprawia, że zachowuje ona swój estetyczny wygląd na długie lata. Ponadto, patelnia Zwieger doskonale przewodzi i akumuluje ciepło. Naszych patelni można używać na wszystkich rodzajach kuchenek grzewczych, w tym na płytach indukcyjnych. Co więcej, użyty pełny dysk indukcyjny, dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu, zapewnia lepsze wykorzystanie energii (do 40 %). Zastosowana nieprzywierająca powłoka pozwala smażyć przy minimalnym lub całkowitym braku zużycia tłuszczu, co niewątpliwie przekłada się na zdrowy tryb życia. Maksymalna temperatura pracy 240 st.C. Rączka została wykonana z materiału PP, który nie przewodzi ciepła, a także posiada specjalną powłokę soft touch, zapewniającą wygodny i pewny chwyt.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 841128
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 34 x 5 x 51,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Boczne lejki, Naczynie energooszczędne, Nienagrzewające się uchwyty, Trójwarstwowe dno |
| Kolor | Czarny, Czerwony |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach halogenowych |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,67 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lovea distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: elektronowa 2 kod pocztowy i miasto: 03-219 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | 1x patelnia grillowa 28cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: