Brytfanna z powłoką ceramiczną 32 cm Granitex
Wystaw opinię o produkcie
Brytfanna z grubego, odlewanego aluminium z nieprzywierającą powłoką ceramiczną ILAG Granitec.
Pokrywka z aromatyzerem umożliwiającym dozowanie przypraw podczas pieczenia i gotowania.
Silikonowe ranty na pokrywie.
Do wszystkich typów kuchenek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 230485
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Naczynie żaroodporne |
|---|---|
| Materiał wykonania | Ceramika |
| Temperatura maksymalna | 180 °C |
| Kolor | Czarny |
| Waga jednostkowa brutto | 2,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gerlach s.a. ulica i numer: braci kobylańskich 41 kod pocztowy i miasto: 26-340 drzewica pl |
| Wymiary (SxWxG) | 395 x 125 x 230 mm |
| Cechy produktu | Pokrywa, Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: