Patelnia Wok Tefal Excellence 28cm G2691972
Wystaw opinię o produkcie
Perfekcyjne gotowanie wymaga niezawodnego sprzętu. Właśnie taka jest patelnia Tefal Excellence z nową, nieprzywierającą powłoką Titanium Anti-Scratch o ekstremalnej odporności, nawet na metalowe akcesoria do gotowania. Odkryj możliwości grubego dna Thermo-Fusion™+, które idealnie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia. Z patelnią Excellence wyniesiesz swoje kulinarne umiejętności na jeszcze wyższy poziom.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 381455
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Perfekcyjne gotowanie wymaga niezawodnego sprzętu. Właśnie taka jest patelnia Tefal Excellence z nową, nieprzywierającą powłoką Titanium Anti-Scratch o ekstremalnej odporności, nawet na metalowe akcesoria do gotowania. Odkryj możliwości grubego dna Thermo-Fusion™+, które idealnie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia. Z patelnią Excellence wyniesiesz swoje kulinarne umiejętności na jeszcze wyższy poziom.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 28 x 8 x 48 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Trójwarstwowe dno, Antypoślizgowe rączki, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Nienagrzewające się uchwyty |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach ceramicznych, Kuchniach halogenowych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia wok 28 cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca, Powłoka tytanowa |
| Informacje dodatkowe | Możliwość używania w piekarniku do 175°c |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: