Patelnia 24cm Black Stone Zwieger
Wystaw opinię o produkcie
Wysokiej jakości patelnie BLACK STONE zostały wykonane z odlewanego aluminium. Wewnętrzną część naczynia pokrywa nowoczesna, nieprzywierająca, 3- warstwowa powłoka granitowa GREBLON C3 GRANITE. Dzięki nowatorskiej technologii patelnie doskonale przewodzą i akumulują ciepło. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości nieprzywierające, trwałość i odporność na zarysowania powłoka GREBLON C3 GRANITE stosowana jest w naczyniach najwyższej klasy. Zewnętrzną część patelni pokrywa żaroodporny lakier silikonowy, który sprawia, że zachowują one swój estetyczny wygląd przez długi czas, natomiast nieprzewodząca ciepła rączka, pokryta specjalną powłoką soft touch, gwarantuje wygodny i pewny chwyt.
Patelnie BLACK STONE są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym z płytami indukcyjnymi. Co więcej, użyty pełny dysk indukcyjny, dzięki pełnemu przewodzeniu magnetycznemu, zapewnia do 40% lepsze wykorzystanie energii kuchenki. Zastosowana powłoka nieprzywierająca umożliwia smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, co przekłada się na zdrowy tryb życia. Maksymalna temperatura pracy wynosi 240°C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 107352
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 26 x 47 x 7 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Naczynie energooszczędne, Trójwarstwowe dno, Nienagrzewające się uchwyty, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach gazowych, Kuchniach halogenowych |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lovea Distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąUlica i numer: Elektronowa 2Kod pocztowy i miasto: 03-219 Warszawa PL |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | 1x patelnia 24cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: