Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908271357074
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Wyrób drobiowo-wieprzowy, sterylizowany. Bez dodatków E.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Składniki
mięso z kurczaka BIO 38%, mięso wieprzowe BIO 37%, wątroba wieprzowa BIO, cebula BIO, żurawina BIO 4%, sól, bułka tarta BIO [GLUTEN], woda, skórki z kurczaka BIO, przyprawy BIO, tłuszcz wieprzowy BIO, błonnik BIO
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
GLUTEN
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1013/244 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.5 g |
| Węglowodany | 7.8 g |
| Cukry | 2.1 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: