Pasztet delikatesowy extra drobiowy z filetem 250 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Wędlina drobiowa z dodatkiem białka wieprzowego podrobowa parzona. Produkt w osłonce niejadalnej. Wyrób stałowagowy, waga opakowania zbiorczego 2,5 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 144846
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wędlina drobiowa z dodatkiem białka wieprzowego podrobowa parzona. Produkt w osłonce niejadalnej. Wyrób stałowagowy, waga opakowania zbiorczego 2,500 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Surowce drobiowe 62% (skórki z kurczaka, mięso z fileta kurczaka- 15%, wątroba z kurczaka- 12%), woda, kasza manna (z pszenicy), skrobia ziemniaczana, cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), sól, cebula, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; emulgatory: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym; aromaty, regulatory kwasowości: octany potasu, mleczan potasu; stabilizator: cytryniany sodu; cukier, białko roślinne (sojowe, kukurydziane), białko wieprzowe, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten owsiany, mleko, jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 790 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 790 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E472c Mono i diglicerydy k.t. Estryfikowane k. Cytrynowym, E261 Octan potasu, E326 Mleczan potasu, E331(iii) Cytrynian trisodowy, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Emulgator, Regulator kwasowości, Stabilizator, Substancja konserwująca |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wędlina otrzymana z surowców drobiowych z dodatkiem wątroby drobiowej, parzona. baton w bezbarwnej osłonce poliamidowej z kolorową etykietą, o długości ok. 40 cm i średnicy przekroju ok. 32 mm. baton uformowany w kształcie wianka, końce obustronnie zamknięte klipsami i połączone sznurkiem. powierzchnia gładka, czysta, sucha. struktura jednolita, homogenizowana. wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone na przekroju. dopuszczalne na przekroju pojedyncze otwory powietrzne o średnicy do 5 mm. konsystencja miękka, kremowa, smarowna w temperaturze pokojowej. związanie dobre. niedopuszczalne: skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu i galarety. na powierzchni i na przekroju: masy homogenizowanej - jasnokremowa do kremowej, dopuszczalna lekko różowa. charakterystyczny dla wyrobu otrzymanego z surowców drobiowych, peklowanych parzonych, z dodatkiem wątroby drobiowej oraz wyczuwalnych przypraw, szczególnie cebuli. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: