Parówki dobre polskie mięso 200g Dolina Dobra X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 673702-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso wieprzowe 72%, woda, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik bambusowy, aromaty, glukoza, przyprawy, susz z owoców aceroli |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-082 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Goodvalley Sp. z o.o.Ulica i numer: Młyńska 43BKod pocztowy i miasto: 77-320 Przechlewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: