Frankfuterki z piersią indyka 180g Indykpol X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 655512-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z indyka 90% (w tym: mięso z fileta z piersi indyka 40%) , skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, błonnik pszenny bezglutenowy, stabilizatory: karagen, ekstrakt drożdżowy, glukoza, tłuszcz indyczy, regulator kwasowości: mleczan sodu; przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: mleko,seler, soję, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-080-028 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Indykpol SAUlica i numer: ul. Jesienna 3Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: