Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 810733
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Babka z ciasta piaskowego o smaku pomarańczowym udekorowana lukrem oraz skórką pomarańczową
Parametry produktu
| Typ | Babka |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Pomarańczowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Dodatki | Z lukrem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, jaja, olej rzepakowy, syrop glukozowy, gluten pszenny, skórka pomarańczowa (3%), suszony koncentrat pomarańczy (1,4%), aromat pomarańczy, olej palmowy, skrobia modyfikowana, substancje spulchniające: e450, e500, emulgatory: e471, e475, sól, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa, barwniki: karoteny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kwas askorbinowy, białka mleka |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: putka sp. z o.o. ulica i numer: sadowa 36 kod pocztowy i miasto: 05-850 jawczyce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 146 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1531 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 612 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,88 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: