'PORTA Reserva Sauvignon Blanc white dry 12,5 % 0,75L
Wystaw opinię o produkcie
Białe Wytrawne wino chilijskie o jasnozielonej, lśniącej barwie i intensywnym aromacie z nutami grejpfruta, białych kwiatów i zielonej papryki. Posiada dobrze zbalansowaną kwasowość i długi finisz. Doskonałe do dań na bazie owoców morza, świeżych serów lub jako aperitif.
Temperatura serwowania 10-12°C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 957506
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 0,75 l (dm?) |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Region pochodzenia | Chile |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Winnica | Dos Andes |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PLATINUM WINES Sp. z o.o.Ulica i numer: Wołodyjowskiego 70/1 70/1Kod pocztowy i miasto: 02-724 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Białe wytrawne wino chilijskie |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: