'Maison Castel Bordeaux Sauvignon blanc 750ml białe wytrawne
Wystaw opinię o produkcie
Wino francuskie, białe, wytrawne z Bordeaux. Kolor: Jasny z żółto-zielonymi odcieniami
Zapach: Cytrusy (grapefruit i cytryna) i egzotyczne owoce
Smak: Bogaty z delikatnie odświeżającą kwasowością. Długi finisz z trwałym posmakiem aromatów.
ZALECENIA ODNOŚNIE SERWOWANIA
Najlepiej serwować w temperaturze 12-14 C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 153181
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wino francuskie, białe, wytrawne z Bordeaux. Kolor: Jasny z żółto-zielonymi odcieniami
Zapach: Cytrusy (grapefruit i cytryna) i egzotyczne owoce
Smak: Bogaty z delikatnie odświeżającą kwasowością. Długi finisz z trwałym posmakiem aromatów.
ZALECENIA ODNOŚNIE SERWOWANIA
Najlepiej serwować w temperaturze 12-14 C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | A.O.C. |
| Rok produkcji | 2015 |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Bordeaux |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: castel freres sp. z o.o. ulica i numer: stanisława bodycha 97 kod pocztowy i miasto: 05-816 michałowice-reguły pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: