PINKY NanoWash Universal - Proszek do prania uniwersalny (50 prań) 3kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 272377
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zaawansowana formuła, stworzona
z myślą o delikatności dla tkanin,
skutecznie usuwa nawet
najtrudniejsze plamy i zabrudzenia,
pozostawiając tkaniny nieskazitelnie
czyste.
Precyzyjnie dopracowany skład
proszku do prania tkanin jasnych
i białych, wzbogacony innowacyjnymi
niebieskimi granulkami. Aktywne
enzymy skutecznie rozpuszczają
tłuszcz i usuwają brud. Formuła Oxy
Action utlenia i usuwa plamy,
jednocześnie będąc delikatnym dla
jasnych kolorów.
Dostarczamy najlepszy stosunek
jakości do ceny oferując aż 50 prań
z 3 kg opakowania!
Nasz produkt jest odpowiedni
do prania w temperaturze od 30
do 90 stopni Celsjusza.
Proszek do prania łączy w sobie
wyrafinowane nuty zapachowe:
intensywne nuty patchouli, piżma
i cedru oraz świeże akcenty ogórka,
lnu i kamfory; dodając praniom
świeżości i lekkości.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | <5 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, zeolity, polikarboksylany, enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes |
| Dozowanie | Miękka woda: słabe zabrudzenia - 35ml; średnie zabrudzenia - 55ml; mocne zabrudzenia - 75ml; średnia woda: słabe zabrudzenia - 40ml; średnie zabrudzenia - 60ml; mocne zabrudzenia - 80ml; twarda woda: słabe zabrudzenia - 60ml; średnie zabrudzenia - 80ml; mocne zabrudzenia - 100ml; pranie ręczne: 60ml/10l wody |
| Waga jednostkowa brutto | 3,2 kg |
| Objętość jednej miarki detergentu | 60 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| związki wybielające na bazie tlenu | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/27/9/1227954.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vaco retail sp. z o.o. ulica i numer: dąbrowskiego 44 kod pocztowy i miasto: 50-457 wrocław pl |
| Zawartość nominalna | 3 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Pinky nanowash proszek do prania uniwersalny |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Po użyciu umyć ręce., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: