Bryza 4w1 proszek WHITE 1,95kg / 30 prań
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 8851
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bryza Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 4w1 to proszek stworzony specjalnie do prania kolorowych ubrań, oferujący unikalne połączenie czterech korzyści. Proszek do prania Bryza świetnie działa również w niskich temperaturach prania. Bryza 4w1 do prania kolorowych tkanin zapewnia upragnioną świeżość i czystość Twoich ubrań.; Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI:SPU4-7001-V004-RS9F
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | 5%-15%: zeolity. <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | Zalecane dozowanie na 4,5 kg suchej tkaniny. 93ml=±65g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,97 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/77/0/1277006.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H319 działa drażniąco na oczy |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1,95 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: