PERGALĖ Wafle Halloween 150g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 451052_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafelki w polewie z kwaśnym, zielonym kremem
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Kakaowy, Kwaśny |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (z ziaren palmowych, palmowy), płaty waflowe i wafle kruszone 17% (mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, barwnik węgiel roślinny, sól, substancje spulchniające ciasto: węglany sodu, węglany amonu; emulgator: lecytyny sojowe), tłuszcze roślinne (całkowicie utwardzony z ziaren palmowych, palmowy; stabilizator tristearynian sorbitolu), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, węglany sodu; barwniki: kompleks miedziowy chlorofilin 0,02%, kurkumina; aromaty, emulgator: lecytyny sojowe. może zawierać migdały, orzeszki arachidowe, mleko (w tym laktozę) i ich produkty. |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab vilniaus pergale ulica i numer: graiciuno 26 kod pocztowy i miasto: 02241 vilnius lt |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 11 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2209 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: